home

home

LID WORDEN?
Meer weten over onze verschillende lidmaatschapsvormen?

AGENDA

2016-09-30SELECT p.* FROM agrivaknet_posts p INNER JOIN agrivaknet_em_events e ON p.ID = e.post_id WHERE p.post_type = 'event' AND e.event_start_date > 2016-09-30 ORDER BY e.event_start_date ASC LIMIT 2
Sep
27

BVD en IBR, het aanpakken waard!

De ziekten BVD en IBR kunnen een behoorlijke impact hebben op (melk)veebedrijven. Dit kan ook het rendement van uw adviezen of producten behoorlijk ondermijnen. Daarbij zal er in 2017 een landelijk bestrijdingsprogramma worden gestart. Hierdoor zult u op het boerenerf steeds vaker geconfronteerd worden met deze dierziekten.

Okt
4

Big Vitaliteit

Op dinsdag 4 oktober organiseert de stuurgroep varkens de bijeenkomst Big Vitaliteit. Tijdens deze bijeenkomst wordt er vanuit verschillende kanten (wetenschap, overheid en praktijk) ingegaan op het terugdringen van biggensterfte en de (aankomende) maatschappelijke discussie over dit onderwerp.

INFO

Word jij het nieuwe lid van Stuurgroep Conferentie?

De Stuurgroep Conferentie van Agrivaknet is op zoek naar een (young) professional met frisse ideeën die het leuk vind om onze stuurgroep te komen versterken! Agrivaknet organiseert elk jaar de Agrivaknet Conferentie. Als stuurgroeplid denk je tijdens vergaderingen mee over de inhoudelijke invulling van de Conferentie en de workshops die die dag aangeboden worden. Ook […]

Campylobacter de baas

Campylobacter is de meest voorkomende bacteriële veroorzaker van voedselinfecties in Nederland en kip is daarbij een belangrijke bron van besmetting. In dit project werken CVI, Livestock Research, en de pluimveesector (primaire vleeskuikensector en slachterijen) samen om de besmetting met Campylobacter in pluimveevlees terug te dringen en zo het aantal ziektegevallen bij de mens te verlagen. […]

VACATURES

Sales Manager Benelux & Germany

Anitox zoekt een Sales Manger Benelux & Germany. Anitox has a

Business Development Consultant Varkens

Schothorst Feed Research BV zoekt een Business Development Consultan

Manager Controle & Inspectie, SKV

SKV is op zoek naar een Manager Controle & Inspectie.  

OVER AGRIVAKNET

Agrivaknet verbindt en versterkt

De eisen die gesteld worden aan de bedrijfsadviseur van vandaag zijn hoog. Behalve een diepgaande vaktechnische kennis worden persoonlijke vaardigheden steeds belangrijker. De ambitie van Agrivaknet is om bedrijfsadviseurs sterker te maken door kennisuitwisseling en persoonlijke ontwikkeling. Dat doen we door middel van (netwerk)bijeenkomsten, masterclasses en onze jaarlijkse conferentie.

MAGAZINE

De Bedrijfsadviseur

Agrivaknet geeft jaarlijks een eigen magazine uit, “De Bedrijfsadviseur”. Dit blad verschijnt elk jaar in januari in een oplage van 3.000 stuks en wordt verzonden aan leden, werkgevers en relaties.

magazine

BESTUUR

Vacature-icon

Noud Janssen

Voorzitter

T (06) 41 90 34 39

E noud@nomar.nl

Vacature-icon

Marien Jansen

Penningmeester

T (06) 51 52 00 42

E marien.jansen@merck.com

Vacature-icon

Stef Beerens

Bestuurslid

T (06) 29 03 59 52

E stef@greencommunicatie.nl

Vacature-icon

Pieter Brons

Bestuurslid

T (06) 57 60 01 37

E p.brons@agrovision.nl

Vacature-icon

Madelon Bolderman

Bestuurslid

T (06) 16 86 05 61

E madelonbolderman@hotmail.com

STUURGROEPLEDEN

Vacature-icon

Anne Bosma

Voorzitter stuurgroep Conferentie

T (06) 51 33 73 72

E anne.bosma@crv4all.com

Vacature-icon

Henri Kolkman

Voorzitter stuurgroep Herkauwers

T (06) 21 25 48 87

E h.kolkman@cavdenham.nl

Vacature-icon

Domien Leemans

Voorzitter stuurgroep Pluimvee

T (06) 46 42 20 36

E d.leemans@dgwpharma.nl

Vacature-icon

John Veldman

Voorzitter stuurgroep Varkens

T (06) 21 90 98 31

E john.veldman@animalsolutions.nl

PROJECTBUREAU

Vacature-icon

Anouk Kamperman

Medewerker projectbureau

T (0570) 55 00 88

E a.kamperman@ceb-overijssel.nl

Vacature-icon

Miranda Lagemaat

Medewerker projectbureau

T (0570) 55 00 88

E m.lagemaat@ceb-overijssel.nl

Vacature-icon

Erna Leunk

Medewerker projectbureau

T (0570) 55 00 88

E e.leunk@ceb-overijssel.nl

NIEUWSBRIEF ONTVANGEN?
Laat dan uw e-mailadres achter