home

home

LID WORDEN?
Meer weten over onze verschillende lidmaatschapsvormen?

AGENDA

2017-03-28SELECT p.* FROM agrivaknet_posts p INNER JOIN agrivaknet_em_events e ON p.ID = e.post_id WHERE p.post_type = 'event' AND e.event_status = '1' AND e.event_start_date > 2017-03-28 ORDER BY e.event_start_date ASC
apr
5

Agrivaknet Conferentie - 5 april 2017

Meldt u nu aan voor de Agrivaknet Conferentie op 5 april 2017!

apr
5

Algemene Ledenvergadering

Op woensdag 5 april 2017, voorafgaande aan de Conferentie zal de Algemene Ledenvergadering worden gehouden.

INFO

Geslaagde bijeenkomst Salmonella

Op 14 februari jl. organiseerde de stuurgroep Varkens de bijeenkomst “Wie geeft Salmonella een kans? Wat is uw rol hierin?” bij Topigs Norsvin te Vught. Het was een geslaagde bijeenkomst met interessante sprekers. Hieronder treft u de presentaties aan van de sprekers: Klik hier voor de presentatie van Noud Janssen Klik hier voor de presentatie van […]

Presentaties Stuurgroep bijeenkomsten

Binnenkort worden de presentaties van de recent gehouden Stuurgroepbijeenkomsten gepubliceerd op de website. In verband met de vernieuwing van de website is het momenteel (nog) niet mogelijk in  te loggen op het gedeelte waar de presentaties gepubliceerd worden. Excuses voor het ongemak. We hopen dit zo snel mogelijk opgelost te hebben. Mocht het onverhoopt langer […]

VACATURES

Account Manager- mengvoederindustrie

NuScience - Account Manager Health4U Zoek jij een commerciële ba

Locatie Recruiter Zuid-Nederland

Functieomschrijving In deze nieuwe functie ben je

Rundveespecialist (Duitsland)

Functie omschrijving Onze opdrachtgever is een k

OVER AGRIVAKNET

Agrivaknet verbindt en versterkt

De eisen die gesteld worden aan de bedrijfsadviseur van vandaag zijn hoog. Behalve een diepgaande vaktechnische kennis worden persoonlijke vaardigheden steeds belangrijker. De ambitie van Agrivaknet is om bedrijfsadviseurs sterker te maken door kennisuitwisseling en persoonlijke ontwikkeling. Dat doen we door middel van (netwerk)bijeenkomsten, masterclasses en onze jaarlijkse conferentie.

MAGAZINE

De Bedrijfsadviseur

Agrivaknet geeft jaarlijks een eigen magazine uit, “De Bedrijfsadviseur”. Dit blad verschijnt elk jaar in januari in een oplage van 3.000 stuks en wordt verzonden aan leden, werkgevers en relaties.

magazine

BESTUUR

Noud Janssen

Voorzitter

T (06) 41 90 34 39

E noud@nomar.nl

Marien Jansen

Penningmeester

T (06) 51 52 00 42

E marien.jansen@merck.com

Stef Beerens

Bestuurslid

T (06) 29 03 59 52

E stef@greencommunicatie.nl

Pieter Brons

Bestuurslid

T (06) 57 60 01 37

E p.brons@agrovision.nl

Madelon Bolderman

Bestuurslid

T (06) 16 86 05 61

E madelonbolderman@hotmail.com

STUURGROEPLEDEN

Anne Bosma

Voorzitter stuurgroep Conferentie

T (06) 51 33 73 72

E anne.bosma@crv4all.com

Henri Kolkman

Voorzitter stuurgroep Herkauwers

T (06) 21 25 48 87

E h.kolkman@cavdenham.nl

Domien Leemans

Voorzitter stuurgroep Pluimvee

T (06) 46 42 20 36

E d.leemans@dgwpharma.nl

John Veldman

Voorzitter stuurgroep Varkens

T (06) 21 90 98 31

E john.veldman@animalsolutions.nl

PROJECTBUREAU

Anouk Kamperman

Medewerker projectbureau

T (0570) 55 00 88

E a.kamperman@ceb-overijssel.nl

Miranda Lagemaat

Medewerker projectbureau

T (0570) 55 00 88

E m.lagemaat@ceb-overijssel.nl

Erna Leunk

Medewerker projectbureau

T (0570) 55 00 88

E e.leunk@ceb-overijssel.nl

NIEUWSBRIEF ONTVANGEN?
Laat dan uw e-mailadres achter