home

home

LID WORDEN?
Meer weten over onze verschillende lidmaatschapsvormen?

AGENDA

2017-01-20SELECT p.* FROM agrivaknet_posts p INNER JOIN agrivaknet_em_events e ON p.ID = e.post_id WHERE p.post_type = 'event' AND e.event_status = '1' AND e.event_start_date > 2017-01-20 ORDER BY e.event_start_date ASC
feb
14

Wie geeft Salmonella een kans? Wat is uw rol hierin?

Op dinsdag 14 februari 2017 organiseert de stuurgroep Varkens een bijeenkomst over Salmonella. De laatste actualiteiten worden doorgenomen en vanuit verschillende kanten belicht.

apr
5

Agrivaknet Conferentie

Op woensdag 5 april 2017 zal de jaarlijkse Agrivaknet Conferentie plaatsvinden. Noteer de datum alvast in uw agenda en mis niets!

INFO

Presentaties Stuurgroep bijeenkomsten

Binnenkort worden de presentaties van de recent gehouden Stuurgroepbijeenkomsten gepubliceerd op de website. In verband met de vernieuwing van de website is het momenteel (nog) niet mogelijk in  te loggen op het gedeelte waar de presentaties gepubliceerd worden. Excuses voor het ongemak. We hopen dit zo snel mogelijk opgelost te hebben. Mocht het onverhoopt langer […]

Word jij het nieuwe lid van Stuurgroep Conferentie?

De Stuurgroep Conferentie van Agrivaknet is op zoek naar een (young) professional met frisse ideeën die het leuk vind om onze stuurgroep te komen versterken! Agrivaknet organiseert elk jaar de Agrivaknet Conferentie. Als stuurgroeplid denk je tijdens vergaderingen mee over de inhoudelijke invulling van de Conferentie en de workshops die die dag aangeboden worden. Ook […]

VACATURES

Productieleider zeugen/biggenbedrijf

Productieleider grootschalig zeugen/biggenbedrijf Neumark  

Business Development Consultant

Schothorst Feed Research (SFR) Schothorst Feed Research zoek een

Adviseur Gezondheid Topigs Norsvin

Een uitdaging voor een ambitieuze varkensdierenarts. Nomilk2day is o

OVER AGRIVAKNET

Agrivaknet verbindt en versterkt

De eisen die gesteld worden aan de bedrijfsadviseur van vandaag zijn hoog. Behalve een diepgaande vaktechnische kennis worden persoonlijke vaardigheden steeds belangrijker. De ambitie van Agrivaknet is om bedrijfsadviseurs sterker te maken door kennisuitwisseling en persoonlijke ontwikkeling. Dat doen we door middel van (netwerk)bijeenkomsten, masterclasses en onze jaarlijkse conferentie.

MAGAZINE

De Bedrijfsadviseur

Agrivaknet geeft jaarlijks een eigen magazine uit, “De Bedrijfsadviseur”. Dit blad verschijnt elk jaar in januari in een oplage van 3.000 stuks en wordt verzonden aan leden, werkgevers en relaties.

magazine

BESTUUR

Noud Janssen

Voorzitter

T (06) 41 90 34 39

E noud@nomar.nl

Marien Jansen

Penningmeester

T (06) 51 52 00 42

E marien.jansen@merck.com

Stef Beerens

Bestuurslid

T (06) 29 03 59 52

E stef@greencommunicatie.nl

Pieter Brons

Bestuurslid

T (06) 57 60 01 37

E p.brons@agrovision.nl

Madelon Bolderman

Bestuurslid

T (06) 16 86 05 61

E madelonbolderman@hotmail.com

STUURGROEPLEDEN

Anne Bosma

Voorzitter stuurgroep Conferentie

T (06) 51 33 73 72

E anne.bosma@crv4all.com

Henri Kolkman

Voorzitter stuurgroep Herkauwers

T (06) 21 25 48 87

E h.kolkman@cavdenham.nl

Domien Leemans

Voorzitter stuurgroep Pluimvee

T (06) 46 42 20 36

E d.leemans@dgwpharma.nl

John Veldman

Voorzitter stuurgroep Varkens

T (06) 21 90 98 31

E john.veldman@animalsolutions.nl

PROJECTBUREAU

Anouk Kamperman

Medewerker projectbureau

T (0570) 55 00 88

E a.kamperman@ceb-overijssel.nl

Miranda Lagemaat

Medewerker projectbureau

T (0570) 55 00 88

E m.lagemaat@ceb-overijssel.nl

Erna Leunk

Medewerker projectbureau

T (0570) 55 00 88

E e.leunk@ceb-overijssel.nl

NIEUWSBRIEF ONTVANGEN?
Laat dan uw e-mailadres achter