home

home

LID WORDEN?
Meer weten over onze verschillende lidmaatschapsvormen?

AGENDA

2016-12-05SELECT p.* FROM agrivaknet_posts p INNER JOIN agrivaknet_em_events e ON p.ID = e.post_id WHERE p.post_type = 'event' AND e.event_status = '1' AND e.event_start_date > 2016-12-05 ORDER BY e.event_start_date ASC
Dec
7

Masterclass Persoonlijk Leiderschap - VOL!

“De moeilijkste mens om te managen ben jezelf” Vaak weten we vanaf de zijlijn prima hoe we groepen of individuele mensen kunnen coachen en begeleiden. Om een goede leider of coach te zijn binnen je team moet je zelf helder en fris zijn. In de masterclass “Persoonlijk Leiderschap” gaan we vanuit jezelf naar de ander. Zo maken we de verbinding tussen je eigen kracht en kunde en die van je collega maar ook die van je klant.

Dec
7

Themabijeenkomst: de oorzaken en gevolgen van pensverzuring - VOL!

Tijdens deze bijeenkomst zal Paul Dobbelaar ingaan op de fysiologie van de pens en het ontstaan van pensverzuring. Tevens zal hij uitleggen wat de korte en de lange termijneffecten zijn van deze verzuring voor zowel de pens als de koe. Berdine Sweep zal uitleg geven over de invloed van het management van de veehouder op de preventie van pensverzuring.

INFO

Presentaties Stuurgroep bijeenkomsten

Binnenkort worden de presentaties van de recent gehouden Stuurgroepbijeenkomsten gepubliceerd op de website. In verband met de vernieuwing van de website is het momenteel (nog) niet mogelijk in  te loggen op het gedeelte waar de presentaties gepubliceerd worden. Excuses voor het ongemak. We hopen dit zo snel mogelijk opgelost te hebben. Mocht het onverhoopt langer […]

Word jij het nieuwe lid van Stuurgroep Conferentie?

De Stuurgroep Conferentie van Agrivaknet is op zoek naar een (young) professional met frisse ideeën die het leuk vind om onze stuurgroep te komen versterken! Agrivaknet organiseert elk jaar de Agrivaknet Conferentie. Als stuurgroeplid denk je tijdens vergaderingen mee over de inhoudelijke invulling van de Conferentie en de workshops die die dag aangeboden worden. Ook […]

VACATURES

Commercieel Manager

GEA Farm Technologies / MCN BV zoekt een Commercieel Manager. &nb

Sales Manager Feed Ingredients Bunge

An entrepreneurial position for unique value added products in the

(Technical) Account manager

Noblesse Proteins zoekt een (Technical) Account Manager.  

OVER AGRIVAKNET

Agrivaknet verbindt en versterkt

De eisen die gesteld worden aan de bedrijfsadviseur van vandaag zijn hoog. Behalve een diepgaande vaktechnische kennis worden persoonlijke vaardigheden steeds belangrijker. De ambitie van Agrivaknet is om bedrijfsadviseurs sterker te maken door kennisuitwisseling en persoonlijke ontwikkeling. Dat doen we door middel van (netwerk)bijeenkomsten, masterclasses en onze jaarlijkse conferentie.

MAGAZINE

De Bedrijfsadviseur

Agrivaknet geeft jaarlijks een eigen magazine uit, “De Bedrijfsadviseur”. Dit blad verschijnt elk jaar in januari in een oplage van 3.000 stuks en wordt verzonden aan leden, werkgevers en relaties.

magazine

BESTUUR

Vacature-icon

Noud Janssen

Voorzitter

T (06) 41 90 34 39

E noud@nomar.nl

Vacature-icon

Marien Jansen

Penningmeester

T (06) 51 52 00 42

E marien.jansen@merck.com

Vacature-icon

Stef Beerens

Bestuurslid

T (06) 29 03 59 52

E stef@greencommunicatie.nl

Vacature-icon

Pieter Brons

Bestuurslid

T (06) 57 60 01 37

E p.brons@agrovision.nl

Vacature-icon

Madelon Bolderman

Bestuurslid

T (06) 16 86 05 61

E madelonbolderman@hotmail.com

STUURGROEPLEDEN

Vacature-icon

Anne Bosma

Voorzitter stuurgroep Conferentie

T (06) 51 33 73 72

E anne.bosma@crv4all.com

Vacature-icon

Henri Kolkman

Voorzitter stuurgroep Herkauwers

T (06) 21 25 48 87

E h.kolkman@cavdenham.nl

Vacature-icon

Domien Leemans

Voorzitter stuurgroep Pluimvee

T (06) 46 42 20 36

E d.leemans@dgwpharma.nl

Vacature-icon

John Veldman

Voorzitter stuurgroep Varkens

T (06) 21 90 98 31

E john.veldman@animalsolutions.nl

PROJECTBUREAU

Vacature-icon

Anouk Kamperman

Medewerker projectbureau

T (0570) 55 00 88

E a.kamperman@ceb-overijssel.nl

Vacature-icon

Miranda Lagemaat

Medewerker projectbureau

T (0570) 55 00 88

E m.lagemaat@ceb-overijssel.nl

Vacature-icon

Erna Leunk

Medewerker projectbureau

T (0570) 55 00 88

E e.leunk@ceb-overijssel.nl

NIEUWSBRIEF ONTVANGEN?
Laat dan uw e-mailadres achter